Autorzy

Piotr Pawlak

Absolwent Politechniki Łódzkiej, Wydziału Budownictwa. Od ponad 25 lat związany z rynkiem budowlanym. Najpierw jako handlowiec, później jako prezes spółki konsultingowej z zakresu efektywności energetycznej, dziś Kierownik Działu Rozwoju Produktów w ROCKWOOL CEE. Ekspert i prezenter na konferencjach na temat budownictwa i efektywności energetycznej. Prywatnie i hobbystycznie inwestor – wybudował już 3 domy, fascynat optymalizacji energetycznej domów.

Zobacz artykuły

Agnieszka Stawiarska

Dziennikarka, konsultant i ekspert w dziedzinie mediów. Pracowała w mediach ponad 20 lat. Autorka wielu artykułów z dziedziny gospodarki, biznesu i ekonomii. Kilka lat zajmowała się też marketingiem. Zawodowo dziś Kierownik Działu Doradztwa Technicznego w ROCKWOOL CEE, odpowiedzialna za działania doradcze i szkoleniowe. Działa w ogólnopolskiej inicjatywie Fala Renowacji, która popularyzuje zdrowotne, ekonomiczne, budowlane korzyści z prawidłowej termomodernizacji.

Zobacz artykuły

Tomasz Weber

Marketingowiec, pr-owiec blisko związany z budownictwem, digitalizacją jak i ochroną środowiska. Autor tekstów, publikacji i raportów z zakresu kierunków budownictwa, analiz efektywności energetycznej. Prywatnie idealista walczący o poprawę jakości ochrony środowiska. Aktualnie Kierownik Działu Komunikacji w ROCKWOLL CEE.

Zobacz artykuły

Marek Biryt

Marek to specjalista jakich mało w majstrowaniu. Jednak najczęściej majstruje w języku polskim, konstruując rozmaite teksty poradnikowe na Ocieplamy Życie. Wie co to znaczy być inwestorem, bo sam nadzorował budowę własnego domu.

Zobacz artykuły